WOT PZK - OT25 PZK

Działalność WOT PZK

Przydatne linki

Z historii WOT

Tworzenie ROSS - potrzeby i pierwsze darowizny

W ramach uzgodnień pomiędzy MOW LOK i WOT PZK tworzony jest ROSS - Radiowy Ośrodek Sportowo Szkoleniowy (tutaj treść porozumienia).  Jeżeli możecie to pomóżcie w utworzeniu biblioteki krótkofalowca - potrzebne są książki  zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej, wydawnictwa ARRL-u -  Handbooki i Antenna Booki. Potrzebujemy dla potrzeb prowadzenia szkoleń rzutnik komputerowy - czy ktoś może zorganizować taki sprzęt za symboliczną opłatę? Pierwsze darowizny zrobił Janusz SP5JXK/SN5J, podarował dla ROSS: "THE ARRL ANTENNA BOOK" - wydanie papierowe z 1988 roku, dwie nowe mapy produkcji Alego UA6YW z QTH Locatorami, duże mapy Świata i Europy, które mogą być wykorzystane do wystroju pomieszczeń.
                                          Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc. 73 de Jurek SP5SSB

Spotkanie Wigilijne WOT PZK 11.12.2012 - relacja

Spotkanie Wigilijne rozpoczęło się punktualnie o godzinie 16.00. Część oficjalna spotkania: na wstępie Prezes WOT PZK Jurek SP5SSB przywitał przybyłych, podzielono się opłatkiem, potem zabrał głos przedstawiciel Mazowieckiej Organizacji Wojewódzkiej LOK - Włodek SQ5WWK - tutaj zapis dźwiękowy autorstwa Redaktora RBI PZK  - Jurka SP5BLD. W dalszej kolejności zarządzono otwarte dla "publiczności" siedzącej przy stole wigilijnym posiedzenie Zarządu WOT PZK na którym procesowano jeden punkt - wniosek o nadanie Złotej Odznaki Honorowej PZK - Leonowi SP5AFL.  Potem przystąpiono do konsumpcji potraw wigilijnych, które przygotował Sekretarz WOT PZK - Zenek SP5CNG. Stół był zastawiony kilkoma rodzajami potraw rybnych, kilkoma rodzajami sałatek, różnymi ciastami, napojami. Tylko sobie znanym sposobem Zenek błyskawicznie serwował kawę lub herbatę. Zenek serdecznie dziękujemy za wzorowe przygotowanie menu wigilijnego oraz za obsługę!
    Wigilia trwała aż do godziny 20.00 i miała charakter "rotacyjny", odbywała się we wtorek, a to  dzień, kiedy czynne jest Biuro QSL WOT PZK,  każdy członek WOT, który przyszedł z QSL lub po QSL znalazł miejsce przy stole, które wcześniej zwolnił ktoś inny.  Tutaj link do fotogalerii - foto autorstwa Zygmunta SP5AYY i Jurka SP5SSB             (Janusz sp5jxk/sn5j)

 Składki na rok 2013 - wskazówki jak pozbyć się nadmiaru gotówki

Miło nam poinformować, że składki PZK i WOT PZK w roku 2013 nie ulegają zmianie a ich wysokość jest zgodna z tabelą za rok 2012. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń z roku 2012 - tutaj link

 Nominacje do Złotych Odznak Honorowych PZK

Zarząd WOT PZK złożył cztery wnioski o nadanie Złotych Odznak Honorowych PZK, pod linkami informacje o nominowanych, SP5AFL, SP5AYY, SP5BLD, RBI PZK:
Leon SP5AFL  - Podręcznik Radiooperatora Krótkofalowca
Zygmunt SP5AYY  - Radiostacje powstańcze Błyskawica i Burza
Jerzy SP5BLD i RBI PZK - 55 lat Radiowego Biuletynu Informacyjnego PZK
                                                                                              (Janusz sp5jxk/sn5j)

Ognisko integracyjne Okręgu SP5 - termin 16 marca 2013

Zarząd WOT PZK uzgodnił termin corocznego Ogniska Integracyjnego Okręgu SP5 "W Lasku na Bemowie" na sobotę 16 marca 2013.                                   73 de Zarząd WOT PZK

Spotkanie Wigilijne WOT PZK - 11 grudnia (wtorek) godzina 16.00

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Wigilijne WOT PZK, które odbędzie się  we wtorek 11 grudnia w siedzibie Klubu SP5KAB i Biura QSL SP5.
Spotkanie rozpocznie się o 16.00 a przewidywany czas jego trwania trwania do 19.00.
Do zobaczenia i usłyszenia na Spotkaniu Wigilijnym                    73 de Zarząd WOT PZK

 Porozumienie o Współpracy MOW LOK a WOT PZK

WOT PZK zawarł  z Mazowiecką Organizacją Wojewódzką Ligi Obrony Kraju (MOW LOK)
(..)Porozumienie o współpracy wynikające z potrzeby integrowania środowiska krótkofalarskiego, rozwijania wśród młodzieży i dorosłych zainteresowań lingwistycznych, geograficznych, politechnicznych i radio-sportowych z wykorzystaniem amatorskiej łączności radiowej (..)
Tutaj do pobrania treść porozumienia                             (Janusz sp5jxk/sn5j)

Strony archiwalne [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]